8. E-shop Klub MladýPodnikatel.cz s Martinem Rozhoněm

25. 4. 2019 od 14. 00 hod. v How2Base Hall

S velkou radostí můžeme oznámit jméno dalšího hosta E-shop Klubu MladýPodnikatel.cz. Je jím zakladatel Vivantisu a jeden z nejzkušenějších lidí české e-commerce Martin Rozhoň. Povídat si s ním budeme o tom, jak se mu povedlo vybudovat miliardovou firmu, jaké praktické zkušenosti může předat ostatním e-shopům a co vidí pro firmy z e-commerce jako nejdůležitější.

Martin je oblíbeným hostem i Jirkových videorozhovorů. Přímo z prodejny Vivantisu s ním natáčel už v roce 2016: https://mladypodnikatel.cz/video-martin-rozhon-jak-vybudoval-sit-e-shopu-vivantis-t29290 O 3 roky později si to zopakovali, když se Martin ve studiu MladýPodnikatel.cz rozpovídal o tom, co mu podnikání vzalo a jaký vliv mělo na jeho život: https://mladypodnikatel.cz/martin-rozhon-vyhoreni-skutecny-uspech-v-podnikani-investice-do-startupu-t36060 I na takto osobní témata dojde.

Místo konání akce How2base Hall, Římská 20, Praha 2. Účast je placená.

Akce je určena pro zakladatele a šéfy internetových obchodů. Máte-li o účast zájem, registrujte se na e-mailu jiri@rostecky.cz a připište něco o Vás, Vaší firmě a zkušenostech, které můžete předat ostatním členům.

zdroj fotografie: Mladý podnikatel